Kapat

Ahmet Kural Olayları Asılsız Çıktı

Anasayfa
Magazin Ahmet Kural Olayları Asılsız Çıktı

Geçtiğimiz günlerde eski sevgililer Ahmet Kural ve Sıla’nın gündeme çığ gibi düşen haberi herkesçe konuşulmuş hatta Ahmet Kural; 7’den 70’e eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Sıla, Ahmet Kural‘ın evine gittiğinde darp edildiğini ardından darp raporunu alıp elindeki belge ile Çağlayan Adliyesi’nde soluğu almıştı. Yaptığı çarpıtıcı açıklamalar ile darp gördüğünü ve bu konuda haklı olan taraf olduğunu açıklasa da işler hiçte zannedildiği gibi çıkmadı. Açıklamanın ardından Ahmet Kural’ın reklam anlaşmaları feshedilmiş, yoğun bir takipçi kitlesi elinden kaymıştı. Kısa süre sonra Ahmet Kural’ın avukatı Sıla’nın özel hastaneden aldığı darp raporuna itirazını belirtti. İtirazın hemen ardından İstanbul üniversitesi Tıp Fakültesi Anabilim Dalı Uzmanları kurulu darp raporunu sıkı incelemeye aldılar. Fakat rapor gerçeği yansıtmıyordu. Yapılan incelemede ünlü şarkıcı Sıla’nın fiziksel şiddete uğradığı iddiasını çürütecek nitelikte bir karar alındı. Yapılan yaralanmaların hangi zamanda ve ne şekilde oluştuğunun kesin ve net açıklaması olmadığından dolayı belge eksik ve yetersiz olarak naklenildi.

Anabilim Dalı Uzmanları şu açıklamaya yer verdi;

‘Kişinin, iddia edildiği gibi 45 dakika sistematik şekilde şiddete maruz kaldığına dair travma bulguları raporda tarif edilmediği için söz konusu rapor tıbben kabul edilemez.’

Sıla’nın Ahmet Kural tarafından evden kovulması üzerine ortaya atılan bir iftira mı? Orası muamma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir