Kapat

Limitsiz İnternete, Türk Telekom Aboneleri Bir Hafta Erken Başlıyor

Anasayfa
Teknoloji Limitsiz İnternete, Türk Telekom Aboneleri Bir Hafta Erken Başlıyor
turktelek - Limitsiz İnternete, Türk Telekom Aboneleri Bir Hafta Erken Başlıyor

Gündemi epeyce meşgul eden limitsiz internet paketlerinin üzerine, Türk Telekom firmasının abonelerini söz konusu paketlere bir hafta önceden geçirdiği öğrenildi.

Normalde 1 Ocak 2019’da yürürlüğe girecek “Limitsiz İnternet” uygulamasına, Türk Telekom erkenden başladı. Türkiye’de internet denilince akla ilk gelen Türk Telekom yine kendinden bahsettirmeyi başarıyor. Bugüne kadar bazı olaylarla adı kirlenmiş fakat yeniden kendini toplamayı sağlayabilmişti. Şimdi ise Türk Telekom abonelerinin hiçbir ek ücret ödemeden limitsiz internete geçirileceğini belirterek kullanıcılarının gözünü boyayan lider internet servis sağlayıcısı, daha sonra açıkladığı limitsiz internet tarife fiyatlarıyla ağızları açık bıraktırdı. Çokca tepki çeken Türk Telekom, kimseye belli etmemeye çalışarak abonelerini limitsiz internet uygulamasına geçirmeye başladı.

turkteleko 300x205 - Limitsiz İnternete, Türk Telekom Aboneleri Bir Hafta Erken Başlıyor

İnternette yayılan bir ekran görüntüsü Türk Telekom’un şu anki abonelerini limitsiz internet paketlerine geçirmeye başladığının önemli kanıtı. Söz konusu paketten yararlanmak için, modeminizi yeniden başlatmanız gerekiyor. Türk Telekom olayla ilgili halen resmi bir açıklama yapmamış durumda. İnternet servis sağlayıcısı, giriş paketi 4MBps için 59,90TL isterken, en üst paketi olan 100Mbps paketine tam tamına 335,90TL istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir