Kapat

Melike İpek Yalova Hangi Diziye Giriyor ?

Anasayfa
Sinema Melike İpek Yalova Hangi Diziye Giriyor ?

Karadayı dizisi ile ünlenen özellikle Türkan Şoray’ın varisi olarak bilinen Melike İpek Yalova daha önceleri Muhteşem Yüzyıl dizisinde Isabella Fortuna, İnsanlık Suçu dizisinde Cevher Akışık karakterlerine can vermişti. Peki Karadayı’nın Ayten’i 2018 yılında hangi kanalda hangi dizide oynama kararı aldı? Ala karakterini oynayacak Melike İpek’ten ilk tüyolar geldi.

Atv’nin en çok izlenen dizileri arasında Bir Zamanlar Çukurova 2019 sezonuna yeni oyuncuları transfer ederek başladı. Özellikle Türk Sineması yüzü ile tanınan Melike anlaştığı dizinin yönetmeni Evren Karabıyık tarafından diziye dahil edildi. Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden TIMS Produstion’dan yüzü gülerek çıkan oyuncunun senaryosu da belli oldu. Dizi içerisindeki Yılmaz ( Uğur Güneş ) karakterine aşık olacak. Güzelliği ile dizi içerisinde ünlenecek Ala karakterini fark eden Yılmaz, Ala’yı Züleyha’ya karşı kullanmak için plan yapmaya başlayacak. Ala ile Züleyha arasında da entriklar senaryodan gelen ilk tüyolar.

 

 

Fekeli’nin de desteklediği Ala ilerki bölümlerde Yılmaz ile nişanlanacak. Tv’de yayınlanan dizide nişan sahnesi için birkaç ay beklemeniz gerekiyor. Ala diziye Fekeli’nin yeğeni olarak dahil olacağından Yılmaz ile aynı evde yaşayacak. Buda ikilinin birbirlerine yakınlaşmasını hızlandıracak.

Melike İpek Yalova Kimdir ?

Melike İpek Yılmaz 1984 Ankara doğumludur. 156 cm boyunda uluslar arası ilişkiler bölümü mezunudur. Roma La Sapienza’da Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi eğitimi almıştır. Oyunculuk hayatına ise Nermin Eroğlu ile balıkçıda karşılaşması ile başlamıştır. Balıkçıda aldığı teklif ile dizi ve film oyuncusu olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir