Kapat

Merakla beklenen Avengers 4: Endgame ilk fragmanı yayınlandı

Anasayfa
Sinema Merakla beklenen Avengers 4: Endgame ilk fragmanı yayınlandı

Sinema severlerin Avengers: Infinity War ‘un ardından merakla beklediği yeni filmi Avengers 4: Endgame resmi olarak yayınlanan ilk fragmanı yayınlandı.

Yenilmezler olarak da anılan filmin geçen yıl gösterime girmesiyle büyük beğeni toplamıştı. Muhteşem aksiyon ve bilim kurgu sahneleri izleyenleri fazlasıyla tatmin etmiş oldu ki Avengers: Infinity War 2.047 milyar dolar gişe hasılatı elde ederek yeni bir rekora imza attı. Film öncesinde herkesin aklında ismi gibi ” Yenilmezler ” denilecek bir senaryo çıkarılmış olunsa da filmin sonunda herkesi şaşkınlığa uğratmıştı. Belli bir güce sahip taşları elde edene kadar gezegenleri yok eden Thanos bu sefer Avengers ekibini mağlup ederek filmin sonu belirsiz bir şekilde bitmişti.

Sonun Başlangıcı

Marvel bu belirsizliği ortadan kaldırabilecek ve devamı niteliğinde olacak Avengers 4: Endgame ( Yenilmezler 4: Son Oyun ) filminin fragmanını ve resimlerini yayınladı. Bu fragman ile birlikte genel düşünce artık Yenilmezler serisinin son filmi olarak nitelendiriliyor. Çünkü film de yer alan ünlü isimlerin ara ara yaptıkları röportajlar ve film yorumlarında bu daha fazla hissedilir hale gelmişti. Yeni fragman izlendiğinde birçok ünlü ismin olmadığı açıkça görülüyor.

İşte, Avengers 4: Endgame Türkçe Dublaj Fragmanı

İzlemek İçin Tıklayın >>>

 

 

Avengers 4: Endgame Fragmanında Neler Oluyor?

İlk fragmanda herkesin aklında, yine yenilmezler öyle veya böyle toplanıp kendilerini yok etmeye çalışan Thanos ‘un üstüne giderek yok etmek olsa da bu sefer tam tersine ekip dağılmış ve umutlarını yitirmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor.  Tony Stark  uzay aracında bir boşluğa sürüklenirken Pepper Potts ‘u düşünüyor. Captain America ve geriye kalanlar kaybettiklerini düşünseler de yine de bir çıkış yolu bulmaya çalışıyorlar.

2019 yılında vizyona girecek olan filmin başrollerinde Karen Gillan, Bradley Cooper, Brie Larson, Scarlett Johansson, Evangeline Lilly, Jon Favreau, Robert Downey Jr. ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir