Kapat

Milli Duygularımızı Kabartacak Gelişme: Börü Filminden Yeni Fragman Geldi

Anasayfa
Sinema Milli Duygularımızı Kabartacak Gelişme: Börü Filminden Yeni Fragman Geldi

Mini-dizi olarak karşımıza çıkan Börü, yakın zamanda beyaz perdede bizlerle buluşacak.

Geçen yıl yayına girerek altı bölüm ile sevgimizi kazanan Börü dizisinin kısa macera sonrası beyaz perdeye uyarlanacağını hepimiz biliyorduk. Türkiye’nin en iyi militar filmi Dağ 2‘nin senaristliğini ve yönetmenliğini yapan Alper Çağlar, Börü filminde boy gösteriyor. Bu kategorideki filmlere fazlasıyla efor sarfeden Çağlar, bizleri yine şaşırtacak gibi. Diğer yapımcımız ise Doruk Acar yani Insignia Films. Dizinin finali olarak nitelendirilen film şu anda en çok konuşulanlar arasında yerini muhafaza ediyor.

Emir Benderlioğlu, Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Murat Arkın, Mesut Akusta, Can Nergis, Zafer Algöz, Alkan Demirlek gibi ünlü isimler başrol karakterlere hayat veriyor. Başarılı yapımcıların yanında Türk dizi-sinema sektörüne büyük katkıda bulunmuş oyuncuların yer alması filmi daha da cezbedici hale getiriyor desek yeridir.

 

Börü Film Konusu

PÖH (Polis Özel Harekat)’ün özenle seçilmiş, üstesinden gelemeyecekleri hiç bir şeyin olmadığı, elit asker timi Börü, Vatan aşklarının harmanlanması ile görevlerine doğrudan bağlanmışlardır. Terör örgütlerinin kurduğu kumpaslar ve hain planlar üzerine tim harekete geçerek ülke savunmasını üstlenirler. Çetin mücadelenin ardından vatanlarını korumak için her şeyden feragat etmek için hazırlardır. Film 28 Aralık‘ta vizyonda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir