Kapat

PUBG kar temalı Vikendi haritası test edilmeye hazır

Anasayfa
Oyun PUBG kar temalı Vikendi haritası test edilmeye hazır

Dünya genelinde popüler oyun platformlarından olan PUBG, kış mevsimine özel kar temalı Vikendi haritasını sunucularında test edilmeye hazır olduğunu duyurdu.

Vikendi haritasının çıkış tarihi ve nasıl bir harita detayları olacağı yönünde akıllarda soru işaretleri bulunuyordu. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS tarafından resmi internet sayfasından yapılan açıklama ile oyuna sahip olan tüm oyun severlerin test sunucularında test edebileceğini belirtmiştir.

İşte Vikendi Tanıtım Videosu :

Vikendi haritası kar temalı olarak ön plana çıktığı  bu sayede yeni silah ve yeni araçlara da oyunda yer verildiği oyundaki görsel detaylarda kullanıcıların güzel bir oyun deneyimini yaşatmak için yapıldığı anlaşılıyor.  Açıklamalarda test sunucularında bilgisayar üzerinden oynanmaya hazır olmasıyla birlikte mobile cihazlarda yapılacak olan güncellemeyle 18 Aralık itibari ile Google Play ve App Store‘da  yayınlanacaktır.

Vikendi Haritası

Test aşamasında olduğu için ortaya çıkan sorunlar zamanla giderilmesi planlanarak oyunu oynayan kullanıcıların geri dönüşleri de son derece önemli zira hataların kısa sürede ortadan kaldırılması için yoğun çaba gösterilmektedir.

Oyun ile ilgili diğer yeniliklere buradan gözatabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir