Kapat

PUBG’nin Bilinmeyen Yeni Haritası Ortaya Çıktı

Anasayfa
Oyun PUBG’nin Bilinmeyen Yeni Haritası Ortaya Çıktı

Bütün oyun yazılım firmalarının kış temasında kar versiyonu zaten bekleniyordu. Fakat kime ait olduğu henüz belli olmayan bir youtube kanalından PUBG‘nin bilinmeyen karlarla kaplı bir haritayı yayınlaması şaşkınlık yarattı.

Ortalıkta dolaşan dedikodulara göre Aralık ayında Playstation‘da oynanacak oyunun Vikendi isminde yeni harita ile birlikte çıkması bekleniyor.

Allthenewsisgoodnews ismiyle youtube’da yayınladığı Vikendi haritasında dikkat çeken en büyük detaylardan birisi de karlı olması. Genel olarak ilk izlenimde kaba taslak bir modelleme yapıldığı bu yüzden de göze iyi görünmese de çalışmaların devam ettiği  hatta bazı evlerin üzerinde ölçümlemeye benzer işaretler görülmektedir. Oyun severlerin merakını giderecek bir video olduğu kesin.

YENİ HARİTA NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Resmi olarak duyurulmayan Vikendi haritası söylentilere göre 7 Aralık denilse de gerçekten böyle bir harita varlığı da tartışma konusu olmuş durumda. Karlarla kaplı bir haritanın geleceği kesin gözüyle bakılsa da haritaya verilecek isim Vikendi mi olur bu da soru işaretlerinden birisi.

 

 

PUBG’NİN OYUN HARİTALARI HANGİSİ ?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir