Kapat

The Witcher Dizisi İçin Henry Cavill Doğru Seçim mi?

Anasayfa
Sinema The Witcher Dizisi İçin Henry Cavill Doğru Seçim mi?

Netflix dur durak bilmiyor! Ünlü platform bu sefer yüreklerimizi dağlayan elim senaryosuyla karşımıza çıkan The Witcher efsanesini ekranlara dizi olarak taşıyor.

Dünya çapında popülerleşmeye yüz tutmuş The Witcher serisi Netflix için kaçırılmayacak bir fırsat. Bir de üstüne dizide Superman filmlerinden tanıdığımız Henry Cavill‘in başrol Rivialı Geralt‘ı canlandırması olayları daha da epik hale getirecek gibi. Hayran kitlesinin gönlünün rahat olduğunu gözlemliyoruz çünkü sinema sektörünün üstadı şeklinde nitelendirebileceğimiz Henry Cavill, The Witcher için gayet doğru tercih.

Twitter’da The Witcher’ın tanıtımı için ak saçlı Henry Cavill’ın Rivialı Geralt şekline bürünmesi büyük bir yankı uyandırdı. Hepimiz biliyoruz ki; Her ne kadar Rivialı Geralt’ı sakallı haliyle tanısakta kendisi sakalı sevmeyen bir karakter. Bilhassa Cavill, sıkı bir Witcher hayranı olduğunu, kitaplarını sürekli olarak okuduğunu ve bu işi gerçekten başarabildiğine inandığını verdiği bir röportajda belirtmişti. Yani bu kudretli serinin karizmasının yıkılmayacağına hepimiz hemfikiriz. Bunu söylememin nedeni Netflix’in bazı kötü uyarlamalarından kaynaklı.

 

 

Dizinin çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi verilmedi onun yerine dizinin yapımcısı ve Netflix 2019’un sonları 2020’nin başları gibi bir ifadeyi tercih etti. Ayrıca Cahir rolünde Eamon Farren, Jaskier rolünde Joey Batey, Triss rolünde ise Anna Shaffer yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir